Вы добавили:

Ролики і коліщатка є найважливішою комплектуючої розсувної системи, на якій ґрунтуються шторки сучасних душових кабін і гідромасажних боксів. Головна функція, яку виконують коліщатка для душової кабіни - рівномірний розподіл ваги скляних стулок і забезпечення їх плавного ковзання по напрямних. Відповідно вихід з ладу даної фурнітури призведе до несправного функціонування дверцят кабіни. Інтернет-магазин сантехніки «CKL» пропонує знайти рівноцінну заміну відслужив своє коліщаткам.

Як показує статистика - коліщатка для дверей виходять з ладу досить часто не тільки через інтенсивну регулярної експлуатації, але також і через заводський брак. Асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє купити ролики для душових кабін від перевірених надійних виробників, чия продукція має тривалий експлуатаційний термін.

Ролики для гідробокс і душових кабін від надійних виробників
Підібрати відповідну фурнітуру не важко - досить переглянути віртуальні сторінки нашого online-каталогу. Завдяки чітким фотографій і докладного опису кожного товару кожен бажаючий зможе знайти необхідну заміну. Однак перш ніж ролики для душових кабін купити, необхідно правильно вибрати конструкцію даного душового вузла. За принципом кріплення існує три види коліщат для гідробоксів:

Варіант з ексцентриком (зміщеним центром). Верхні колеса заводять в направляючу, а потім опускають дверцята до межі за рахунок ексцентрика і піднімають вгору до упору нижні ролики для душової кабіни купити (Харків) які можна на нашому інтернет-ресурсі.
Фурнітура з кнопкою. Верхня пара роликів надійно фіксується гвинтом, а нижня оснащується нажимной кнопкою, заснованої на пружинному механізмі, завдяки чому стулки гідромасажного боксу або душової кабіни кріпляться на манер попереднього варіанту.
Третій тип пропонує купити ролики для гідробоксу без зайвих механізмів і конструкцій. Коліщатка за допомогою болтів і гайок з гровером надійно фіксуються на місцях установки каркаса стулок.
Крім принципу кріплення фурнітури, необхідно акцентувати увагу також на такі нюанси:

Кількість коліс. Інтернет-магазин, що спеціалізується на сантехніці пропонує купити ролики для душових кабін (Київ) з ​​одинарними або парними колесами.
Особливість осі: рухома (поворотна) або стаціонарна. Від даного чинника залежить плавність руху стулок.
Діаметр коліс. Напрямні мають певні розміри і якщо вибрати ролики з неправильним діаметром - це призведе до несправної роботі всієї конструкції.
Товщина скла. Фурнітура повинна без праці закріплюватися на стулках, в разі невідповідності розмірів можуть утворитися сколи на склі.
З огляду на всі перераховані аспекти купити ролики для душової кабіни в інтернет-магазині «CKL» не складе труднощів. Рекомендуємо перед оформленням замовлення надіслати нам знімок старої деталі, щоб наші експерти допомогли вам максимально точно підібрати заміну.