Ви додали:
СКЛ - Интернет магазин

Якими мають бути сучасні мийки кухонні? Якісними, міцними, зручними і... різноманітними, аби задовольнити смакам різних покупців. Інтернет-магазин CKL пропонує різноманітні моделі з нержавіючої сталі і штучного граніту. Як вибрати найкращу для вас?

Розмір

За габаритами виріб підбирають, виходячи із загальної площі кухні і безпосередньо робочої поверхні стільниці кухонного гарнітура. Для невеликих приміщень доцільно вибрати невеликого розміру з однією чашею або з чашею і невеликим крилом для сушки посуду. Трохи більше місця займають кухонні мийки з додатковою чашею. Маленьку додаткову раковину використовують для розморожування продуктів. Якщо ж поміститься мийка будь-якого розміру, варто вибрати модель з двома великими чашами і крилами для сушки посуду.

Глибину виробу підбирають, виходячи з мети його використання. Середня достатня глибина домашніх моделей - 15-20 см. Для сімей з великою кількістю домочадців і необхідністю готувати в посуді великого розміру потрібна глибша мийка кухонна - купити краще виріб глибиною більше 22 см. Важливо не забути про те, що у такому разі доведеться сильніше схилятися при митті посуду або продуктів.

Матеріал

Найпоширенішими є два види матеріалу для кухонних раковин:

  • нержавіюча сталь - найпопулярніший варіант. Нержавіюча сталь довговічна, дозволяє робити різноманітні за дизайном моделі, а різниця процентного співвідношення сплавів хрому і нікелю забезпечує достатню амплітуду у вартості. Вироби хорошої якості мають маркіровку 18/10, оскільки сталь, з якої вони зроблені, включає 18 % хрому, 10 % нікелю. Матеріал не схильний до корозії, а при митті на нього не впливають навіть найагресивніша побутова хімія. Крім того, структура сталі пластична - якщо посуд падає в сталеву раковину, б'ється він рідко;
  • гранітний композит - матеріал, що складається з гранітної крихти, скловолокна, кварцевого піску і смоли або акрилу як єднального полімеру. Це дорожчий в порівнянні з нержавіючою сталлю, але й сучасніший, привабливіший матеріал. Його переваги - колірна різноманітність і стійкість до хімічних речовин. Мийки кухонні гранітні з додаванням тефлону мають ще й високу жаростійкість.

Наш інтернет-магазин CKL реалізує в Харкові кухонні мийки обох видів в широкому асортименті. Товар можна забрати самовивезенням або ми відправимо його поштою (вибір поштового оператора - на розсуд покупця) у будь-який куточок України.

Окрім поширених граніту та нержавіючої сталі, для виробництва раковин використовують кераміку, латунь, скло. Кераміка за якістю схожа із штучним гранітом, але коштує ще дорожче. Латунь дозволяє стилізувати вироби під старовину на вигляд, а за характеристиками вона схожа на нержавіючу сталь. Для більшої міцності на її поверхню наноситься спеціальний захисний шар. Скляні моделі виконані із загартованого скла сантиметрової товщини, тому цілком міцні і виглядають оригінально. Проте всі ці варіанти украй рідкісні у продажу через високу вартість.

Спосіб установки

Найзручніший для установки варіант - кухонні мийки врізні. Вони легко встановлюються у вирізаний в стільниці отвір незалежно від матеріалу.

Вироби з установкою під стільницю менш поширені. Вони не мають бортів, що виступають над робочою поверхнею, що оточує раковину. Сучасний модерновий варіант - підібрати колір раковини і стільниці повністю однаковим, добившись ефекту злитості.

Форма

Мийки кухонні зі штучного каменю або нержавіючої сталі можуть бути виготовлені будь-якої форми незалежно від матеріалу: круглими, овальними, прямокутними (у тому числі квадратними), трапецієвидними, симетричними і несиметричними. У нашому магазині представлені вироби будь-якої форми, тому можна підібрати варіант для великої або маленької кухні, а кухонні мийки граніт - ще і з вибором з безлічі кольорів.

Декілька порад стосовно вибору

Щоб визначити якість сталевого сплаву, піднесіть до раковини магніт. До якісного виробу він майже не притягується. Щоб мийку не перекосило при установці, товщина листа сталі має складати 0,6 і більше міліметрів.

А щоб металева раковина для кухні не стала рупором, що посилює звуки, по центру її днища має бути прокладений пористий матеріал.