Вы добавили:
Код: J-7033
Перемикач на три положення в борт ванни (J7033)
Есть в наличии
610 грн.
-+
Перемикач на три положення в борт ванни (J7033)
Код: ДЖ2102
Змішувач на борт ванни з наливом і ручним душем ДЖ2102
Есть в наличии
3500 грн.
-+
Змішувач на борт ванни з наливом і ручним душем ДЖ2102
Код: ДЖ200
Перемикач для гідромасажної ванни (ДЖ200)
Есть в наличии
518 грн.
-+
Перемикач для гідромасажної ванни (ДЖ200)

Відвідайте цей розділ нашого сайту, в ньому ви зможете знайти крани, змішувачі та перемикачі для гідромасажної ванни, джакузі. Яка ж особливість відрізняє представлені вироби, від традиційних настінних змішувачів для ванної? Це різні місця установки і способи монтажу, розглянемо це питання більш детально.

З появою на міжнародних ринках сантехнічних виробів з акрилу, в нашому випадку ми розглядаємо ванни, випала нагода комплектувати їх наборами пристроїв прихованого монтажу складаються з перемикача на 2, 3 положення, бувають 4, 5 режимів роботи, змішувачами, кранами холодної і гарячої води, врізаються прямо на борт гідромасажною ванни. Що ж так привернуло користувачів в цій компонуванні, це легкість збірки, розширення використовуваного функціонала, підвищення комфорту, затишку, характерний естетичний вид ергономічно вписується в інтер'єр нашого житла, і звичайно те, що відпадає необхідність довго, ну, але визначатися з тим, де буде стояти змішувач з настінного установкою. Залежно від цього приймалося рішення, як буде вписуватися сантехнічний вузол в загальну картину ванної кімнати.

Тепер все пристосування для прийому душу знаходяться прямо у нас під рукою. Всього один рух дозволяє задіяти виливши (гусак), починаючи наповнювати ванну змішаним потоком води, ще один поворот ручки перемикача і ми вже приймаємо душ за допомогою лійки ручного душа, наступне перемикання дивертора активує форсунки, якщо такі входять в комплектацію.

Всі описані комплектуючі мають гарантовану якість, виготовлені з високоякісної сировини заводами виробниками сантехніки в Китаї. Інтернет магазин "CKL" завжди готовий надати детальну консультацію про наявні товари, допоможемо підібрати необхідний кран, змішувач, перемикач для гідромасажної ванни. Пропонуємо оптимальні, прийнятні роздрібні, оптові ціни всім покупцям на яку він демонстрував продукцію.