Ви додали:
СКЛ - Интернет магазин

Ми не кусаемся. І якщо ви хочете купити оптом, то наші цілі взаємні, тому що ми хочемо продати вам сантехніку оптом.

Наприклад, ви молодий підприємець або ви хочете розширити свій асортимент. Зателефонуйте нам, розкажіть про товар, який вам сподобався. Ви можете бути монтажником і купувати оптом для замовників. Ви можете купувати для будинку або в інше місце. Ми вислухаємо вас і продамо вам товар за оптовою ціною.

Як дізнатися оптові ціни?

Зареєструйтеся та передзвоніть за вказаними телефонами. Менеджер присвоїть Вам оптову ціну і Ви зможете дивитися її на сайті.

Всі товари "під замовлення" продаються за роздрібною ціною.

Відвантажуються оптові замовлення по передоплаті. Оплату можна внести готівкою або на Р / С.

Сертифікати на продукцію можна скачати в розділі "Сертифікати".

Увага! Наш інтернет-магазин працює по Дропшиппінг тільки по 100% передоплаті!

Яку сантехніку у нас вигідно купувати?

Перш за все по продукції українських та зарубіжних виробників.

Ми тримаємо для вас на нашому складі майже повний асортимент:

Ви зможете продавати товари цих виробників за конкурентною ціною і не турбується, що товари цих виробників не буде на нашому складі.

Ми в своїй діяльності докладаємо всіх зусиль для того, щоб запропонувати нашим покупцям оптимальні умови покупки сантехніки оптом в Україні.

Завдяки прямим поставкам від багатьох виробників ми можемо запропонувати будь-яку необхідну вам сантехніку оптом за низькою ціною. Причому ми пропонуємо сантехніку у всіх цінових діапазонах, від найдешевших до дуже дорогих, намагаючись забезпечити будь-який запит наших покупців.

Оптові поставки від надійного партнера є одним зі складових успіху вашого бізнесу. За роки нашої роботи кількість наших партнерів-оптових покупців збільшилася в десятки разів завдяки тому, що ми пропонуємо в розділі сантехніка опт ціни, які є одними з найменших в Україні.

Наша фірма СКЛ постійно відстежує купівельний попит на різні види сантехніки і забезпечує наявність високо затребуваних у покупців видів, а також швидко знаходить можливість забезпечити наявність нових, висхідних на пік популярності моделей, а також реалізацію сантехніки оптом дешево.

Наші менеджери будуть завжди раді допомогти вам скласти оптимальний каталог оптового замовлення, якщо у вас виникне необхідність в такій консультації. Вони підкажуть, яка сантехніка - найбільш продавана для різних цінових груп, а також допоможуть підібрати асортимент в залежності від особливостей вашого бізнесу.

Ознайомившись з нашими оптовими цінами в розділі Сантехніка оптом, ви можете здійснити замовлення в будь-який для вас зручний час без необхідності відвідування офісу нашого магазину, замовивши сантехніку оптом через інтернет. Там же зазначені умови, необхідні для визначення закупівлі як оптової. Досить вибрати цікавлять вас позиції і залишити свої дані у формі замовлення, після чого наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення необхідних для оформлення та відправки вашої покупки даних. Навігація по сайту допоможе орієнтуватися в різних видах представлених у нас товарів. Всі необхідні супровідні документи будуть включені або вислані вам зручним для вас чином.

Ми щодня відправляємо сантехніку оптом в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Львів, Миколаїв, Полтаву - але не тільки у великі міста, а в будь-який населений пункт нашої країни, причому робимо ми це зручним для вас способом доставки. Забрати сантехніку в Харкові оптом можна також самовивозом. Графік роботи складу нашого інтернет-магазину і наш e-mail адреса вказана на головній сторінці сайту. Ми раді бачити наших покупців в будь-який час в наші робочі години, відзначимо лише, що, звичайно, доцільніше оптовий замовлення узгодити заздалегідь по телефону або через інтернет.

Багаторічний досвід роботи в сфері торгівлі сантехніки дозволяє нам оптимально формувати асортимент товару і ціни на нього. Ми відстежуємо нові надходження на ринку сантехніки України та за її межами зміни на ньому, поповнюючи нас асортимент новими цікавими і користуються попитом товарами.

Ми сподіваємося, що покупка в нашому інтернет-магазині сантехніки оптом принесе і позитивні емоції, і успіх у вашому бізнесі.