Якщо мильниця потрібна лише як допоміжний аксесуар, на її зовнішній вигляд і якість можна не звертати уваги. Досить того, щоб мило в ній не розмокало. Але якщо відноситися до неї як до частини інтер'єру ванної кімнати, варто враховувати нюанси від матеріалу до стилістичного напряму виробу.
Різновидів мильниць основних існує два ‒ для мила твердого і рідкого.
Мильниці для мила твердого
Вони бувають:
- такими, що розташовуються на умивальнику. Різноманітність за формою і матеріалом невичерпна. Головне, щоб в ємності не скупчувалася вода;
- настінні. Їхній плюс ‒ не займають місця на раковині. Спосіб монтажу може бути будь-яким, але найчастіше це варіант на присосках;
· комбіновані з іншими аксесуарами. Наприклад, із склянкою для щіток, кухонні з відсіком для губок.
Потрібна практична довговічна мильниця ‒ купити краще виріб зі спеціальним чином обробленого скла, комбінованого з хромованим металом. За якістю такі моделі незрівняно кращі за будь-який пластик. а за ціною дешевші за дорогі фарфорові варіанти.
Сучасна новинка ‒ «терки» для твердого мила ‒ подають його дрібною стружкою. Основна їхня перевага ‒ тверде мило в них завжди залишається сухим. А недолік ‒ розмилювання стружки руками не дуже зручне та не економне.
Мильниці для рідкого мила
Це ємності, в які миючий засіб заливається або вставляється картрідж з ним. Як і вироби для твердих змилків, вони бувають:
· пляшками з дозатором, що переставляються;
- настінними. Це мильниця на присосках або на саморізах. Другий варіант надійніший, оскільки важка пляшка не утримається довго на стіні ванної кімнати, де пара і волога швидко зруйнують клейовий шар.
Купити мильницю настінну-діспенсер антивандальний вважають за краще власники громадських закладів. Такі вироби бувають будь-якого об'єму. При натисненні на язичок в руки падає невелика доза мильного засобу, при цьому вкрасти або зіпсувати річ важко.
Ідеально мильницю для ванни придбавати в комплекті з іншими аксесуарами. Таких наборів дуже багато, на будь-який гаманець і смак.