Для того, щоб конструкція прозорої кабіни або боксу для душу була надійною і зручною, для з'єднання всіх складових і забезпечення їхньої бездоганної роботи потрібна спеціальна фурнітура для душових кабін. Її правильний вибір є не менш важливим, ніж вибір техніки і скла. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент різноманітних комплектуючих - штанг і коннекторів, профілів і ущільнювачів, ручок і петель, утримувачів, полиць та інших товарів.
Уся представлена на сторінках нашого онлайн-ресурсу продукція є на нашому складі, але за необхідністю ми замовимо і доставимо будь-які потрібні сантехвироби. А наші фахівці нададуть вичерпну консультацію стосовно представленого у нас асортименту. Ми знаходимося в Харкові, але в найкоротші терміни забезпечимо покупців необхідною фурнітурою для душу у будь-якій точці країни.
Фурнітура для скла душових кабін проходить спеціальні випробування на безпеку використання і міцність. Оскільки вона експлуатується в умовах підвищених вологості і температури, всі деталі мають антикорозійне покриття. Вони витримують високе навантаження і мають продуману схему його розподілу.
Кріплення діляться на види стіна-скло і скло-скло. У першому випадку використовуються спеціальні коннектори, штанги і профілі. У другому - коннектори-утримувачі. Можливе з'єднання стекол або скла зі стіною не лише під стандартними кутами в 180 або 90 градусів, але й під іншими необхідними - від 80 до 180 градусів.
П-профіль дозволяє фіксувати нерухоме скло без свердління в ньому отворів на стіні або на підлозі. Установка штанги обов'язкова, якщо ширина нерухомого скла перевищує 40 см або на нього кріпляться двері. Штанги бувають звичайними і телескопічними. Другі міцніші і встановлюються в душових кабінах великого розміру.
Важливо: багатьом користувачам хочеться, щоб душова кабіни виглядала стильно, "легко", а кріпильна фурнітура була як можна менш помітна на прозорих стеклах. Проте при виборі слід керуватися передусім прописаними в інструкції до кожної деталі кріплення технічними характеристиками і допустимими навантаженнями для забезпечення необхідної жорсткості і безпеки всієї конструкції.
Основна фурнітура для скляних дверей - це петлі. Правильно підібрані, вони забезпечують не лише надійність і естетичний зовнішній вигляд, але й герметичність з'єднань, безшумність пересування стулок. Будь-яка петля для скляних дверей робиться зі сплавів латуні, цинку або з нержавіючої сталі, а ззовні хромується. При виборі враховуються наступні критерії:
- гранично допустиме навантаження - ця характеристика вказана в техописі до кожного виробу;
- варіант відкривання стулок дверей - розпахувальних або розсувних (якщо розпахувальний - в один бік або в обидва), градус відкриття;
- необхідність регулювання положення дверей в закритому стані;
- зовнішній вигляд - відповідність стилю і кольору кріпленню для скла та іншій техніці і фурнітурі санвузла.
Ролики для душових кабін потрібні в конструкціях з розсувними дверима. Це найуразливіша їхня деталь: мастило в шарикопідшипниках поступово вимивається водою, миючими засобами, в них формується вапняний наліт із солей, що містяться у водопровідній воді. Залежно від способу кріплення ролики діляться на:
- натяжні - окремо нижні і верхні. Нижні, як правило, оснащені пружиною і/або притискною кліпсою. Верхні кріпляться гвинтом;
- вироби із ексцентриком (зі зміщеним центром) - забезпечують надійність і стійкість дверей за рахунок положення ексцентрика. Нижні і верхні однакові. Використовуються рідко із-за складного регулювання і дорожчої ціни.
За числом коліщаток обидва види роликів бувають одинарними і подвійними. Ролики із парою коліщаток забезпечують кращу плавність ходу і стійкіші, але частіше виходять з ладу.
Універсальні натяжні моделі підходять до переважної більшості представлених на споживчому ринку країни душових кабін. Основний їхній плюс - можливість регулювання і наявність в конструкції пружини, що дозволяє ролику самостійно адаптуватися до умов конкретної моделі кабіни.
За матеріалом виготовлення бувають металеві, пластикові і силумінові (силумін - алюмінієво-кремнієвий сплав).
Ручка для душової кабіни - не менш важлива деталь, від якої потрібна не лише функціональність, але й привабливий зовнішній вигляд як помітного елементу декору. На вибір виробу впливають не технічні характеристики скляних стінок, а особисті переваги користувачів. За способом кріплення на скляному полотні діляться на:
- кноби - кріпляться через одно отвір в склі;
- скоби - для кріплення потрібні два отвори.
У компактних кабінах зручні варіанти, які усередині виглядають як ручка, а зовні - як рушникоутримувач.
Ущільнювачі забезпечують герметичність, вологонепроникність кабіни. Сучасні вироби хорошої якості виготовлені з силікону. Вони легко кріпляться на скло і високоефективні. Деякі моделі універсальні в застосуванні: можуть запобігати протіканню води в місцях стику нерухомих полотен і стулок, амортизувати закривання дверей. Інші мають спеціалізоване застосування - нестандартні кути з'єднання скляний панелей.
Всі профілі ущільнювачів через постійний контакт з водою з часом покриваються осадом, втрачають еластичність і потребують заміни. Навіть продукцію високої якості рекомендується міняти кожні 3-4 роки. Тоді гарантовано душова кабіна матиме герметичний захист.
Від протікання води знизу двері додатково до ущільнювача захищає водозахисний поріжок, що є рейкою з металу або акрилу.
Ми допоможемо вам підібрати необхідну фурнітуру для будь-яких - звичайних або нестандартних - варіантів монтажу душових кабін. Робіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за вказаними вище номерами телефонів.